Україна - єдина країна!

"УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА!"

Міжнародна культурно-мистецька програма

Вишивка на Україні найбільш розповсюджений вид народної творчості. Реалізація заходів, передбачених нашим проектом, створить можливість оживити культурний імідж та продемонструвати усьому світу, привабливість української культури, звичаїв та народних традицій. Основна ідея : створення мистецького витвору міжнародного масштабу - вишивання карти України на лляному полотні, який буде гідно відображати позитивний імідж нашої Величної держави на міжнародних виставках в Україні та за її межами. Також це буде безцінна спадщина нашому майбутньому поколінню. З метою розповсюдження інформації про вишивання Величного об'єднуючого символу нашої нації, оргкомітет звертається до усіх людей (незалежно від громадянства) , як в Україні так і за кордоном, до української влади, народних депутатів, бізнесменів, меценатів, банкірів, керівників підприємств і підприємців, підтримати технічно і практично нашу ідею для втілення в життя культурно-мистецького проекту

В рамках цього проекту планується, що кожний бажаючий ( без обмежень за віком, статтю чи громадянством) зможе долучитися до творення Величного об'єднавчого символа-оберега, карти держави Україна. Кожну область України будуть вишивати майстри даної області. Ескізом передбачено, що орнаменти вишивки будуть відповідати конкретній етнічній місцевості. Прізвище кожного участника проекту буде вишито ним самим на цьому полотні - карті. У рамках проекту планується зробити паспорт вище зазначеного твору мистецтва, де будуть фіксуватися місця - проходження всієї акції. Ескіз розроблений в техніці "косий хрестик". Матеріали для роботи вибрані вищого міжнародного гартунку - лляне полотно та бавовняні нитки "мулине". Проект передбачає залученная майстрів з метою вивчення, відновленя, відродження, збереження та ознайомлення давнім віковим надбанням духовної культури,гармонійне втілення у сучасну культуру.

Першим кроком реалізації проекту вже є розробка ескізу вишитої карти - масштаб- 1:1500000 та виведено межі державного кордону України з іншими сусідніми державами у вишивці на полотні. Проект узгождений з ДНВП “Картографія”. Будемо вдячні за безцінну практичну допомогу в інформаційному просторі населення про міжнародну програму «УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА".

Мій меседж простий: „Будьте щасливі - перебувайте в гармонії зі світом”